Oryginalny styl z Ice Play

W dzisiejszym świecie niezwykle ważną rolę odgrywa niewątpliwie bycie oryginalnym, niebanalnym i jedynym w swoim rodzaju. Wciąż poszukujemy nowych trendów, łączymy ze sobą różne stylizacje z wielu epok, inspirujemy się wieloma pomysłami znanych i cenionych projektantów. Zawsze jednak staramy się dążyć do indywidualności, ale z ukazaniem nowoczesnej formy zaprezentowania się na rynku. Jeśli więc oryginalne ubrania, które to wszystko razem będą w stanie nam właśnie dać, to jesteśmy przekonani o tym, że marka Ice Play  okaże się być tutaj bardzo dobrym wyborem dla każdego, szczególnie dla osób młodych ciałem i duchem, którzy poprzez ubiór pragną wyrazić nieco więcej. Skąd się wzięła ta marka? Co ma nam ona do zaoferowania? Czy warto na nią stawiać?

Czym jest marka Ice Play?

Zanim skupimy się nieco dokładniej na marce Ice Play , z pewnością jeszcze dokładniej powinniśmy przyjrzeć się IceBerg, bo to właśnie ona jest pionierem, który wypromował linię ubrań i akcesoriów Ice Play. Marka Iceberg powstała w 1974 roku. Została ona założona przez małżeństwo Silviano Gerani i Giuliana Marchini. Początkowo produkowano jedynie odzież sportową o niebanalnym charakterze, później popularność zyskały jedyne w swoim rodzaju jeansy, dziś podstawą jest moda premium, w której wyróżniamy odzież, akcesoria, czy perfumy. Marka ta przede wszystkim skupia się na detalach, co sprawia, że produkty są tak wyjątkowe i doskonałe w swoim wzornictwie i formie.

Osoby lubiące nowoczesność, ale i nawiązujące do popkulturowych niuansów, na pewno odnajdą z tej marce to coś, czego w swoich stylizacjach bardzo potrzebują. Iceberg w sposób szczególny stawia na biel, czerń i szarość, które są tutaj dominującymi kolorami, ale żeby nie było nudno, przełamywane są kolorystycznymi akcentami, oryginalnymi obrazkami, aplikacjami, czy innymi dodatkami, które tworzą ten jedyny w swoim rodzaju look.

Dla młodych ludzi, dla których tak ważna jest indywidualność, z pewnością każda z kolekcji stanowiłaby inspirację do tego, jak chcielibyśmy wyglądać każdego dnia. O Iceberg wiemy, pora więc przejść do Ice Play. Jest to młodsza siostra IceBerg, która tworzy osobną część, ale jest wzorowana na tym, co stworzyło tę markę na samym początku. To linia ubrań i akcesoriów, która cieszy się dziś na całym świecie tak dużą popularnością i pożądaniem wśród klientów. Chcąc otrzymać luksusowe ubrania , które łączy doskonały materiał, perfekcyjne wykonanie i oryginalne dodatki, z pewnością właśnie tutaj otrzymać można to, co najlepsze. Linia ta nawiązuje do sportowego charakteru. Odzież Ice Play jest swobodna w noszeniu, nie uciska, nie krępuje ruchów, nie powoduje dyskomfortu. Cechą charakterystyczną tej marki jest przycisk play, który możemy zobaczyć na wszystkich niemal sprzętach odtwarzających muzykę lub filmy.

Co możemy zaoferować od Ice Play?

Nasz sklep stawia na oryginalne pomysły i najlepsze marki, dlatego też i marki Ice Play nie mogło tutaj zabraknąć. Co możemy Wam zaoferować? Wszystko! Rewelacyjne kurtki, idealne na zimę golfy, rewelacyjne dla każdej kobiety spódnice, pełne szalonego looku sukienki.  Uwagę przykuwają również swetry męskie, szorty, czy klasyczne jeansy. Na cokolwiek nie zwrócimy uwagę, wszystko przyciąga wzrok i sprawia, że chcemy tego jeszcze więcej.

W naszym sklepie mamy dla Państwa kolekcję, obok której trudno byłoby przejść obojętnie. Z pewnością dużym plusem tej marki jest to, że ubrania premium skierowane są do różnych grup odbiorców. Mamy tutaj i propozycje, które stawiają na minimalizm, a więc czarne ubrania, z delikatnymi akcentami, ale również i pełne kolorów oraz wzorów ubrania, dzięki którym jeszcze bardziej można podkreślić swój indywidualny styl.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Jesteśmy przekonani o tym, że każdy, kto postawi na Ice Play odzież lub akcesoria, na pewno zyska w swojej garderobie kolejne z ubrań, których noszenie będzie stanowiło prawdziwą przyjemność na każdy dzień. Te ubrania można nosić na co dzień, do pracy, do szkoły, na imprezę, na wyjście ze znajomymi, na spotkanie z klientem, tak naprawdę wszędzie. Zarówno kobieta, jak również i mężczyzna mający na sobie te ubrania, będzie czuł się młodo, świeżo, pewnie i oryginalnie. A o to przecież nam chodzi, prawda? Zachęcamy serdecznie do spojrzenia na wachlarz naszych produktów, spośród których mamy nadzieję, każdy wybierze coś dla siebie.

Dlaczego warto wybrać Ice Play

Dlaczego? Bo to odzież premium, która nie ma sobie równych pod żadnym względem. To ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z troską o ich designerski wygląd. Głównym elementem są popkulturowe motywy i akcenty, które tworzą właśnie tą niebanalność w każdej propozycji, jaką ta marka ma nam do zaoferowania. Dla kogo Ice Play? Zarówno dla indywidualistów, jak również i dla miłośników ekstrawagancji w dobrym stylu. Jeśli chcemy podkreślać swoją indywidualność i ponadprzeciętność, to na pewno marka Ice Play okaże się być dla nas niewątpliwie bardzo dobrym wyborem. Wystarczy zakupić jedną z rzeczy, by w naszej garderobie wciąż pojawiały się kolejne propozycje.